Sayfalar

Dikkat!! Basına kozmetik ve sporcu gıdaları yasağı olarak yansıyan gümrük genelgesi; kozmetik ve besin takviyelerinin yurtiçine girişini tamamen yasaklarken, muafiyet kapsamındaki ayakkabı, giyim, elektronik ve diğer ürünlerin yurda girişini 2 ayda 1 kez yılda ise 5 kez olmak üzere sınırlandırmıştır.

Hesap Numaralarımız

Dava ücretinin toplanabilmesi için Av. Umut Şeker tarafından açılan hesap numarasını sizlerle paylaşıyoruz. 
İstanbul'dan vekalet için 10 kişi topladık. Ankara'da bu rakam 3'te kaldı. Davanın açılabilmesi için toplanması gereken 5250 TL toplanana kadar Ankara'daki vekalet verecek kişi sayısını da 5'e çıkartırız diye tahmin ediyoruz. 

İnternet üzerinde bloglar, forumlar, sözlükler ve pek çok oluşumda dava açacağımız biliniyor. Bu kadar çok insanın karşı karşıya olunan haksızlığa karşı çıkacağını, ufak ufak da olsa destek olacağına inanıyoruz. Ortalama 10 TL ile 525 kişi de bu işi halledebiliriz ve bu rakamı 3 haftada toplamalıyız ki herhangi aksama yaşamadan genelgeye itiraz için başvurabilelim.
Dava açılabilmesi için 2 aylık süremiz vardı. Şu anda tam 1 ayımız var. 3 haftada bu paranın toplanılacağını ümit ediyoruz. Hesapta gerekli para toplandıktan vekalet verecek arkadaşlarımızla belirlenen gün toplanıp davayı açması için noter'de avukatımıza toplu vekaletimizi vereceğiz. Avukatımız da hemen davayı açacak.

Hesaptaki biriken para miktarını her gün sizlerle paylaşacağız.  
HESAP NUMARASI:
Umut Şeker
Türkiye İş Bankası Ankara Kavaklıdere Şubesi
4209 (Şube Kodu) - 0866908 (Hesap No)
IBAN: (TR950006400000142090866908)


Paypal Adresimiz: taurusskywalker@gmail.com
 
Desteğinizi bekliyoruz.

By Bir Erkeğin Dengesiz Ruh Halleri with