Sayfalar

Dikkat!! Basına kozmetik ve sporcu gıdaları yasağı olarak yansıyan gümrük genelgesi; kozmetik ve besin takviyelerinin yurtiçine girişini tamamen yasaklarken, muafiyet kapsamındaki ayakkabı, giyim, elektronik ve diğer ürünlerin yurda girişini 2 ayda 1 kez yılda ise 5 kez olmak üzere sınırlandırmıştır.

Hakkımızda

Biz Kimiz?
Biz asgari ücretle çalışan Türk vatandaşıyız, biz en ağır işlerde sigortasız çalışan işçiyiz, biz öğrenciyiz, biz vasıflı işsiz üniveriste mezunlarıyız, biz doktoruz, biz memuruz, biz öğretmeniz, biz insanız...
2011 yılında internet ile bu kadar küçülen bir dünyada herkes kadar yaşamayı hak eden, dünyadaki diğer insanlar gibi makul fiyatlara alışveriş yapmak isteyen, yerli üreticiyle alakasız, yurtdışı menşeli ürünler satan kişleri koruyan bir genelge ile karşılaşmış, kendi ülkesinde üretilen ürünleri yurtdışından daha ucuza alan, böyle bir genelgeyle 1960 stokçu Türkiye pazarına geri döneceğimizi, yabancı menşeli ürünler satan firmaların zaten çok yüksek tuttukları kar marjlarını daha da yükselteceklerini ve istedikleri fiyattan ürün satacaklarını öngören, üretmeyen Türkiye' nin mahkum fertleriyiz.
Üretmeyen ülkemizde tüketim hakkımızada ambargo koyuldu. Biz bu ambargonun kalkması için çalışan sosyal görevlileriz. Biz devletin hastalıklı organı tedavi etmek yerine kesmesine hayır diyoruz biz. Gümrük genelgesinin yeniden düzenlemesini bireylerin haklarının geri verilmesini istiyoruz. Biz yaşamak istiyoruz bu sebeple internet sansürüyle engellenmeye çalışılan bilgi edinme hakkımız ve bu genelge ile engellenen dışarıdan kaynak getirme hakkımız ile sistemli şekilde oluşturulmaya çalışan TÜRKİYE CEZAEVİNE dur diyoruz!

By Bir Erkeğin Dengesiz Ruh Halleri with